KONST / Litografier / Färglitografier 11609220
nr 1160 9220
Färglitografier
Oidentifierad konstnär, 2 st, daterade -77. 39x39 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 5 februari 2018
kl 19:04:24
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
600 kr